O nas

medical intravenous drip and devices in the ICU.

Serwis autoklawów w Warszawie

Firma EL-MED działa na rynku od 1993 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej i skutecznej naprawie autoklawów wszelkiego rodzaju. Od początku istnienia firmy szczególną uwagę zwracamy na świadczenie usług najwyższej jakości w połączeniu z doskonałą obsługą Klientów.

Poświadczeniem usług wysokiej klasy i renomy naszej firmy są zdobyte certyfikaty i niezbędne atesty jakości. Szczególnie cenne są dla nas opinie licznych Klientów, z którymi mieliśmy okazję do tej pory współpracować, a którzy polecili nas swoim znajomym jako doskonały serwis autoklawów medycznych i stomatologicznych.

Serwis autoklawów medycznych i stomatologicznych

Przygotowując naszą ofertę szczególnie dbamy o dobór wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy oprócz niezbędnych uprawnień posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu naprawy autoklawów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technik oraz urządzeń doskonałej jakości nasza praca jest skuteczna, a wszystkie naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie.

W trakcie naprawy autoklawów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, oryginalne części zamienne. Naprawiamy autoklawy parowe, stomatologiczne i kosmetyczne firm COMINOX, MOCOM oraz autoklawy produkcji chińskiejFirma na czas naprawy zabezpiecza swoich klientów dostarczając autoklaw zastępczy klasy B.

Swoją ofertę kierujemy głównie do Klientów z Warszawy i całego województwa mazowieckiego, aczkolwiek naprawialiśmy już autoklawy dostarczone z całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy – jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszej siedzibie przy ul. Poleskiej 3 w Warszawie oraz pod poniższym numerem telefonu i mailem.